Zobacz etapy inwestycji

Wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów indywidualnych wobec instalacji klimatyzacji i wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła firma SuWiTERM proponuje szeroki zakres usług. Montujemy instalacje klimatyzacji, które pozwalają uzyskać poczucie komfortu w zaciszu Twojego domu.

Zajmujemy się również instalacjami rekuperacji w domach jednorodzinnych. Instalacje wentylacji z odzyskiem ciepła umożliwiają przede wszystkim zapewnienie poprawnych parametrów powietrza jakie powinny panować w pomieszczeniach (redukcja zanieczyszczeń, wymiana powietrza, utrata nadmiernej wilgoci).
Zastosowanie powyższej instalacji pozwoli nie tylko poprawić właściwości powietrza w pomieszczeniach, ale także przyczynia się do oszczędności związanych z utratą ciepła jaka występuje przy tradycyjnej wentylacji grawitacyjnej w okresie zimowym.

Wykonujemy instalację centralnego odkurzania. 

Zapraszamy do współpracy. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, przygotowując dla Niego najlepsze rozwiązanie instalacji rekuperacji, klimatyzacji oraz centralnego odkurzania.

Kontakt:

Sylwia Kopeć

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon: 509 352 783

 

 

Montujemy klimatyzację, wentylacje, rekuperacje,
które pozwolą uzyskać poczucie komfortu
w zaciszu Twojego domu.

Klient indywidualny
zobacz ofertę

Klient biznesowy
zobacz ofertę

Instalacje wentylacji i klimatyzacji dużych
obiektów takich jak centra handlowe,
hale przemysłowe, obiekty biurowe, hotele.

 

Adres biuro: SuWiTERM - Suszek Wiesław
Metalowca 26
39-460 Nowa Dęba

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


(C) 2007 - 2024 SuWiTERM | realizacja medox.pl | Polityka Prywatności | Polityka cookies